Stockholm. Nackanäs. Svart/vitt brefkort från tidigt 1900-tal. Förlag saknas, men med nummer 84. Postgånget 27. 8. 1903 från Munktorp på Oscar II, 5 öre grön. Ankomststämplat Eskilstuna 27. 8. 1903.
Leverans sker när betalning skett till vårt bankkonto i Nordea. Köper du fler objekt sampackar vi självklart.